René-Emile PIQUET : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 01-12-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 06-01-1995 / 21-01-1997 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 22-01-1997 / 30-04-1997 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 30-04-1997 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 14-02-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 16-02-1995 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 30-04-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 30-04-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 04-03-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 30-04-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon