Jean-Marie ALEXANDRE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide ning Pärsia Lahe Koostöönõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 14-09-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee

Asendusliige 

  • 16-09-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee