Maxime François GREMETZ : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 11-02-1994 : Vasakpoolsete Ühendus - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 11-02-1994 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 11-02-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-02-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Soome vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 27-10-1993 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 11-02-1994 : Delegatsioon EL-Soome parlamentaarses ühiskomitees