Beate WEBER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 14-12-1990 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 14-12-1990 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 13-10-1990 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-07-1989 / 14-12-1990 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-12-1990 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 26-07-1989 / 14-12-1990 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee