Jean-Claude PASTY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Esimees
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 29-09-1994 / 16-11-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Mašriki riikide ning Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Mašriki riikide ning Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 28-11-1995 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 21-02-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee