Alain POMPIDOU : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Aseesimees
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-11-1995 : Rahanduse allkomitee
  • 21-07-1994 / 13-03-1996 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee