Jean-François HORY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 11-03-1996 : Energie Radicale (Prantsusmaa)
  • 12-03-1996 / 19-07-1999 : Parti radical (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee