Carlos PERREAU DE PINNINCK DOMENECH : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 11-09-1989 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 12-09-1989 / 18-07-1994 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Agrupación de Electores José María Ruiz-Mateos (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Rootsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees