Harald NEUBAUER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 12-05-1991 : Euroopa parempoolsete tehniline fraktsioon - Liige
  • 13-05-1991 / 21-06-1992 : Euroopa parempoolsete tehniline fraktsioon - Juhatuse liige
  • 22-06-1992 / 30-01-1994 : Euroopa parempoolsete tehniline fraktsioon - Liige
  • 31-01-1994 / 18-07-1994 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (Saksamaa)
  • 18-02-1991 / 31-12-1992 : parteilos (Saksamaa)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Deutsche Liga (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees