Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 08-07-1990 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 09-07-1990 / 07-07-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 07-07-1992 : Coalición Nacionalista (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 28-01-1992 / 07-07-1992 : Kalanduse allkomitee
  • 11-03-1992 / 07-07-1992 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon