Gerd WALTER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 14-05-1991 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 15-05-1991 / 07-05-1992 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 07-05-1992 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Rootsi, Soome, Islandi ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 05-05-1992 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 07-05-1992 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-09-1989 / 07-11-1989 : Eelarvete komitee
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 31-01-1992 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 15-01-1992 / 05-05-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 07-05-1992 : Ühenduse ja Rootsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 27-01-1992 / 07-05-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee