Marlene LENZ : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 28-07-1994 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Inimõiguste allkomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee
  • 30-04-1997 / 10-07-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Leedu parlamentaarses ühiskomitees