Maartje J.A. van PUTTEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Madalmaad)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee