Marie JEPSEN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Aseesimees
  • 01-05-1992 / 13-05-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 14-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Det konservative folkeparti (Taani)

Aseesimees 

  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)