Tove NIELSEN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Venstre (Taani)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon