(Hans) Johannes Wilhelm PETERS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Liikmed 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon