Fritz PIRKL : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 21-01-1992 / 19-08-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 19-08-1993 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 05-02-1992 / 19-08-1993 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 27-07-1989 / 15-09-1989 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 19-08-1993 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-05-1993 / 19-08-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 15-01-1992 / 19-08-1993 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 28-01-1992 / 19-08-1993 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee