Rudolf LUSTER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Õigusküsimuste komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Koostöö- ja arengukomitee