Rudolf LUSTER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide ning Pärsia Lahe Koostöönõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning Korea Vabariigi (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 18-09-1992 / 22-04-1993 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon