Ingo FRIEDRICH : Viies ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-1999 / 11-10-1999 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige
  • 12-10-1999 / 07-03-2002 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 08-03-2002 / 19-07-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Asepresident 

  • 20-07-1999 / 14-01-2002 : Euroopa Parlament
  • 20-07-1999 / 14-01-2002 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 15-01-2002 / 19-07-2004 : Euroopa Parlament
  • 15-01-2002 / 19-07-2004 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Välissuhete, inimõiguste ning ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 06-10-1999 / 14-01-2002 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Majandus- ja rahanduskomisjon
  • 07-02-2002 / 30-04-2004 : Delegatsioon parlamendi ELi-Ungari ühiskomisjonis

Asendusliige 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Majandus- ja rahanduskomitee

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Report on the proposal for a Council decision on an amendment to Article 10.2 of the Statute of the European System of Central Banks and of the European Central Bank - Committee on Economic and Monetary Affairs EN  
- A5-0063/2003 -  
-
ECON 

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128