Otto von HABSBURG : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 01-02-1996 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 01-02-1996 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee