Horst LANGES : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-01-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 19-01-1994 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon