Siegbert ALBER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Eelarvekontrolli komitee
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon