Siegbert ALBER : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Asepresident 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Aseesimees 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 11-03-1985 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 12-03-1985 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 10-12-1985 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee