Siegbert ALBER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 21-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 22-01-1992 / 13-07-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 14-07-1993 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 28-06-1993 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asepresident 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-02-1991 / 22-02-1991 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 18-12-1992 / 28-06-1993 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 19-01-1990 / 18-02-1991 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon