Siegbert ALBER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon