John IVERSEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 15-01-1996 / 30-09-1996 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 01-10-1996 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 15-01-1996 / 06-10-1997 : Socialistisk folkeparti (Taani)
  • 07-10-1997 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Taani)

Liikmed 

  • 15-01-1996 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 31-01-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 02-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 02-10-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-01-1996 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 19-01-1997 / 10-11-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee