Erhard V. JAKOBSEN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 28-02-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 28-02-1994 : Centrum-Demokraterne (Taani)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Norra parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 28-02-1994 : Delegatsioon EL-Norra parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 28-02-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee