Barry DESMOND : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 21-04-1993 / 10-02-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 10-02-1994 : Labour Party (Iirimaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Liikmed 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 10-02-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 12-09-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 17-03-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 27-04-1992 / 10-02-1994 : Rahanduse allkomitee
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 10-02-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 10-02-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees