Patrick LANE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Aseesimees 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide ning Pärsia Lahe Koostöönõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon