Marc GALLE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialistische Partij (Belgia)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 10-06-1991 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 10-06-1991 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee