Elio DI RUPO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Parti socialiste (Belgia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 10-06-1991 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 10-06-1991 / 16-12-1991 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee