Jean P.M.O.G. DEFRAIGNE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 04-10-1993 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige
  • 05-10-1993 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti réformateur libéral (Belgia)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee