Ian WHITE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon