Ludivina GARCÍA ARIAS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Esimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ühendatud Rahvaste Organisatsiooni vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Naiste õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee