Carmen LLORCA VILAPLANA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Hispaania)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Naiste õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Naiste õiguste komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Inimõiguste allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon