Pauline GREEN : Viies ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-1999 / 30-12-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-1999 / 30-12-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1999 / 30-12-1999 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 06-10-1999 / 30-12-1999 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 22-07-1999 / 30-12-1999 : Välissuhete, inimõiguste ning ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 08-10-1999 / 30-12-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees