Carmen DÍEZ DE RIVERA ICAZA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 31-01-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-01-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 31-01-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-10-1997 / 31-01-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 25-10-1994 / 05-07-1996 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 23-02-1995 / 06-11-1995 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 31-01-1999 : Transpordi- ja turismikomitee