Bárbara DÜHRKOP DÜHRKOP : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 15-09-2004 : Eelarvekontrollikomisjon
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Eelarvekomisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Kanadaga suhtlemiseks
  • 14-10-2004 / 08-06-2005 : Laienenud Euroopa Liidu (2007–2013) poliitiliste väljakutsete ja eelarvevahendite ajutise komisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Eelarvekomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Kanadaga suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 15-12-2004 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegatsioon Šveitsi, Islandi ja Norraga suhtlemiseks ning Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) parlamentaarses ühiskomisjonis
  • 16-09-2004 / 14-01-2007 : Eelarvekontrollikomisjon
  • 16-12-2004 / 09-03-2006 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 16-03-2006 / 14-01-2007 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Eelarvekontrollikomisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Eelarvekomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Eelarvekontrollikomisjon

all-activities 

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus 
Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

ARVAMUS Euroopa Liidu Liikmesriikide Välispiiril Tehtava Operatiivkoostöö Juhtimise Euroopa Agentuuri 2007. eelarveaasta eelarve täitmisele heakskiidu andmine  
- LIBE_AD(2009)416416 -  
-
LIBE 
ARVAMUS Euroopa Politseikolledži 2007. eelarveaasta eelarve täitmisele heakskiidu andmine  
- LIBE_AD(2009)416415 -  
-
LIBE 
ARVAMUS Euroopa Narkootikumide ja Narkomaania Seirekeskuse 2007. eelarveaasta eelarve täitmisele heakskiidu andmine  
- LIBE_AD(2009)416413 -  
-
LIBE 

Resolutsiooni ettepanek(ud) 
Parlamendiliige võib esitada individuaalse resolutsiooni ettepaneku ELi tegevusvaldkonda kuuluvas küsimuses. Ettepanek edastatakse läbivaatamiseks vastutavale komisjonile. Kodukorra artikkel 143

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.