Wayne DAVID : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 08-07-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-07-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 17-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegatsioon EL-Sloveenia parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 20-09-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 20-09-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon