Alan John DONNELLY : Viies ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1999 / 16-01-2000 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 06-10-1999 / 16-01-2000 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 22-07-1999 / 16-01-2000 : Regionaalpoliitika, transpordi ja turismi komitee

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11