Lyndon H.A. HARRISON : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 17-10-1994 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 25-10-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee