Luis PLANAS PUCHADES : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 11-12-1991 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 21-04-1993 / 28-12-1993 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 28-12-1993 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 28-12-1993 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 28-12-1993 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-01-1992 / 28-12-1993 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1993 / 28-12-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 15-01-1992 / 28-12-1993 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-03-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 28-12-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon