Eduardo PUNSET I CASALS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 15-11-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige
  • 16-11-1989 / 26-01-1992 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Centro Democràtico y Social (Hispaania)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee