Juan Carlos GARAIKOETXEA URRIZA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 14-03-1991 : “Rainbow” fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 14-03-1991 : Eusko Alkartasuna (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1989 / 14-03-1991 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-02-1991 / 14-03-1991 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 01-03-1991 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 01-03-1991 / 14-03-1991 : Poliitiliste küsimuste komitee