Manuel GARCÍA AMIGO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 30-10-1992 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 30-10-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Rootsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees