Antoni GUTIÉRREZ DÍAZ : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Hispaania)

Asepresident 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 26-09-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee