Virgílio PEREIRA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 10-01-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 10-01-1994 : Partido Social Democrata (Portugal)

Aseesimees 

  • 15-01-1992 / 10-01-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-12-1990 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-01-1994 : Petitsioonide komitee
  • 11-02-1993 / 10-01-1994 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 13-12-1990 : Petitsioonide komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 10-01-1994 : Eelarvete komitee
  • 11-02-1993 / 10-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees