Carlos PIMENTA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 06-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugal)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-02-1996 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees