Víctor Manuel ARBELOA MURU : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-03-1991 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)